Reference

„Z této MŠ jsem doslova nadšená! Nejen, že dala šanci i mojí nemocné dcerce být mezi tak šikovnými dětmi, ale celý pracovní tým i přístup k dětem je naprosto skvělý! Nikdy jsem nezažila, aby se malá těšila do školky – až teď, když je u Váš. Za tuhle šanci Vám všem moc děkuji! Vždycky Vaši školku ráda přátelům doporučím!“

Kateřina Ožanová

„Děkujeme celému kolektivu mateřské školy, jmenovitě:

paní ředitelce Táně Krumniklové, paním učitelkám Marcele Římankové, Lucii Filipové, Marcele Krystyjanové, Kateřině Kramolišové, Michaele Stiborové, Haně Benové, dále pak Ludmile Frydryškové, Andrei Pilchovské a Danuši Tvardkové za přístup, péči, kulturní a sportovní program v rámci “povinné” školky  o syna Davídka, a to za celé 3 roky návštěvy školky.

Mimoto děkujeme také za “mimoškolkové” aktivity, jako např. lyžařský a plavecký výcvik, škola v přírodě, pobyt u moře, …

Přejeme Vám pěkné prázdniny a spokojené děti a rodiče v dalších letech. “

Jana a David Vládkovi